Банда Олеле изненада Лудата Банда, равенство между Бригада Тракия и Stream Team (обзор на 11 кръг)

on .

Бригада Тракия и Stream Team завършиха 4:4 в дербито на 11-ия кръг от Bultra League 2012. Двубоят бе пряк сблъсък за челните места в класирането и предложи много емоции за зрителите в студения ноемврийски следобед.

Банда Олеле хвърли бомбата на кръга и победи Лудата Банда с 3:0. Два гола отбеляза Иван Кацев, а едно попадение вкара Никола Денев.

Мръсната Дузина удари с 5:1 Дебелият балет. Първата част завърши при равенство 1:1, но след почивката момчетата на Хари Мутафян реализираха положенията си и заслужено спечелиха трите точки.

В последния игран мач Тифози разгроми със 7:3 Канари-Мараша. "Зелените" бяха в доста осакатен състав и не успяха да се противопоставят на "червените", които записаха 3-ата си победа от началото на сезона.

Останалите 3 мача бяха отложени, като за тях вече са насрочени дати, които можете да видите в секция "резултати и програма". Хъшовете записаха служебна победа с 3:0 над отказалия се отбор на Sky Team.