Дебелият балет и М.А.Р.А.Ш.А. със зрелищно равенство, Лъки Кар победи Бунта Север (обзор на втория кръг)

on .

Дебелият балет и М.А.Р.А.Ш.А. изиграха най-атрактивния мач от втория кръг на Bultra League, завършвайки 4:4. В дербито на кръга Лъки Кар победи с 8:4 Бунта Север и излезе на първо място във временното класиране.

Двубоят между Дебелият балет и М.А.Р.А.Ш.А. премина през множество обрати. Първата част завърши при резултат 2:2. След почивката "дебелаците" поведоха, но тимът на Васко Киризиев и компания успя да обърне малко преди края. 60 секунди преди края на срещата новото попълнение на "жълтите" Светозар Чакъров вкара второто си попадение в двубоя, оформяйки крайното 4:4.

Лъки Кар се наложи с 8:4 над Бунта Север в дербито на кръга. Хеттрик за ЛК отбеляза Евгени Николов. Лудата Банда пък разгроми с 9:1 Centrum Crew. Звездата на отбора Георги Бахчевански се отличи с три попадения във вратата на CC.